SportsBay Live Stream Matches Today –

Thursday 09th Dec 2021 – Schedule Time UK GMT+1

 

Tv Show

01:00 ESPN College Football Awards TSN3 (CH-113)


Soccer

13:45 Albania Superliga : Kukësi vs Laçi SuperSport 3 Digitalb (CH-1)

14:00 Ethiopia Premier League : Addis Ababa Ketema vs Wolkite Ketema SuperSport Variety 4 (CH-2)

15:00 Indian Super League : Mumbai City vs Jamshedpur Star Sports 2 HD (CH-3)

18:45 UEFA Europa League : Simulcat Europa League / Conference League RMC Sport 3 France (CH-20)

18:45 UEFA Europa League : Real Sociedad vs PSV Astro SuperSport 2 (CH-124) | SuperSport Football (CH-56) | Movistar Liga de Campeones (CH-1) | ESPN 2 NL (CH-4) | Match! Football 2 Russia (CH-137) | Sport 4 Israel (CH-143)

18:45 UEFA Europa League : Sturm Graz vs Monaco beIN SPORTS English 3 (CH-46) | RMC Sport 1 France (CH-119) | Match! Football 3 Russia (CH-138)

18:45 UEFA Europa League : Napoli vs Leicester City BT Sport 1 UK (CH-31) | beIN Sports English 1 (CH-61) | Sport TV2 Portugal (CH-74) | Sky Sport Uno IT (CH-5) | ESPN Brasil (CH-81) | TUDN USA (CH-66) | Match! Football 1 Russia (CH-136) | beIN Sports Premium 1 (CH-98) | UniMás (CH-133) | Sport 1 Israel (CH-140)

18:45 UEFA Europa League : Sparta Praha vs Brøndby Sport 1 CZ (CH-6) | TV2 Sport X Denmark (CH-2) | beIN Sports Premium 2 (CH-99)

18:45 UEFA Europa League : Antwerp vs Olympiakos Piraeus Astro SuperSport 1 (CH-123) | La Deux Belgium (CH-7)

18:45 UEFA Europa League : Olympique Lyonnais vs Rangers BT Sport 3 UK (CH-33) | RMC Sport 2 France (CH-120) | ESPN BR (CH-82)

18:45 UEFA Europa League : Legia Warszawa vs Spartak Moskva TVP Sport Poland (CH-128) | Match TV Russia (CH-127)

18:45 UEFA Europa League : Fenerbahçe vs Eintracht Frankfurt Astro SuperSport 4 (CH-126) | beIN Sports Premium 3 (CH-100)

18:45 UEFA Europa Conference League : AZ vs Randers ESPN 1 NL (CH-9)

18:45 UEFA Europa Conference League : Gent vs Flora beIN Sports HD 4 (CH-94)

18:45 UEFA Europa Conference League : LASK Linz vs HJK ORF eins Austria (CH-10) | beIN Sports HD 7 (CH-97)

18:45 UEFA Europa Conference League : CSKA Sofia vs Roma SuperSport Variety 3 (CH-11) | Sport TV1 Portugal (CH-49) | bTV Action Bulgaria (CH-12) | beIN Sports HD 3 (CH-93) | FOX Sports 1 Brasil (CH-85) | Sport 3 Israel (CH-142)

18:45 UEFA Europa Conference League : CFR Cluj vs Jablonec beIN Sports HD 5 (CH-95)

18:45 UEFA Europa Conference League : Partizan vs Anorthosis beIN Sports HD 6 (CH-96)

18:45 UEFA Europa Conference League : Zorya vs Bodø / Glimt M.Liga de Campeones 9 (CH-21)

18:45 UEFA Europa Conference League : Alashkert vs Maccabi Tel Aviv Sport 2 Israel (CH-141)

18:45 UEFA Women’s Champions League : Køge vs Hoffenheim DAZN 2 Bar HD Germany (CH-22)

18:45 UEFA Women’s Champions League : Häcken vs Bayern München DAZN 1 Bar HD Germany (CH-23)

20:00 UEFA Women’s Champions League : Arsenal vs Barcelona beIN Sports English 2 (CH-90)

21:00 UEFA Europa League : Simulcat Europa League / Conference League RMC Sport 3 France (CH-20)

21:00 UEFA Europa League : Genk vs Rapid Wien La Deux Belgium (CH-7) | beIN Sports HD 3 (CH-93)

21:00 UEFA Europa League : Celtic vs Real Betis beIN Sports English 3 (CH-46) | Astro SuperSport 4 (CH-126) | BT Sport 3 UK (CH-33) | Gol Spain (CH-3) | SuperSport Football (CH-56) | Sport TV2 Portugal (CH-74) | ESPN 2 BR (CH-83) | Sport 3 Israel (CH-142)

21:00 UEFA Europa League : Lazio vs Galatasaray Astro SuperSport 2 (CH-124) | TUDN USA (CH-66) | RMC Sport 2 France (CH-120) | Sky Sport Uno IT (CH-5) | Match! Football 1 Russia (CH-136) | beIN Sports Premium 3 (CH-100) | Sport 1 Israel (CH-140)

21:00 UEFA Europa League : Ludogorets vs Midtjylland Astro SuperSport 1 (CH-123) | MAX Sport 3 Bulgaria (CH-13)

21:00 UEFA Europa League : Sporting Braga vs Crvena Zvezda SuperSport Variety 1 (CH-8) | Sport TV1 Portugal (CH-49) | Match! Football 2 Russia (CH-137)

21:00 UEFA Europa League : Ferencváros vs Bayer Leverkusen M4 Sports Hungary (CH-14)

21:00 UEFA Europa League : West Ham United vs Dinamo Zagreb BT Sport ESPN (CH-34) | Arena Sport 1 Croatia (CH-15) | beIN Sports Premium 2 (CH-99) | FOX Sports 1 Brasil (CH-85)

21:00 UEFA Europa League : Olympique Marseille vs Lokomotiv Moskva SuperSport Variety 2 (CH-16) | Canal+ Sport France (CH-122) | Match TV Russia (CH-127) | ESPN BR (CH-82)

21:00 UEFA Europa Conference League : Vitesse vs Mura ESPN 1 NL (CH-9) | beIN Sports HD 4 (CH-94)

21:00 UEFA Europa Conference League : Basel vs Qarabağ Blue Sport 1 Switzerland (CH-17)

21:00 UEFA Europa Conference League : Omonia Nicosia vs Kairat Sony LIV (CH-109)

21:00 UEFA Europa Conference League : PAOK vs Lincoln Red Imps beIN Sports HD 7 (CH-97)

21:00 UEFA Europa Conference League : Feyenoord vs Maccabi Haifa ESPN 2 NL (CH-4) | Sport 4 Israel (CH-143)

21:00 UEFA Europa Conference League : Tottenham Hotspur vs Rennes BT Sport 2 UK (CH-32) | beIN Sports English 1 (CH-61) | RMC Sport 1 France (CH-119) | beIN Sports Premium 1 (CH-98) | Match! Football 3 Russia (CH-138) | Sport 2 Israel (CH-141)

21:00 UEFA Europa Conference League : Union Berlin vs Slavia Praha Nitro Germany (CH-18) | ČT Sport Czech Republic (CH-19) | beIN Sports HD 6 (CH-96)

21:00 UEFA Europa Conference League : København vs Slovan Bratislava TV2 Sport X Denmark (CH-2) | beIN Sports HD 5 (CH-95)

21:00 UEFA Women’s Champions League : SL Benfica Feminino vs Olympique Lyonnais DAZN 2 Bar HD Germany (CH-22)

21:00 Colombia Primera A : América de Cali vs Alianza Petrolera Win Sports+ (CH-1)

01:30 Brazil Brasileirão : Santos vs Cuiabá Premiere 7 Brazil (CH-6)

01:30 Brazil Brasileirão : Fortaleza vs Bahia Premiere 8 Brazil (CH-10)

01:30 Brazil Brasileirão : Palmeiras vs Ceará Premiere 6 Brazil (CH-11)

01:30 Brazil Brasileirão : Juventude vs Corinthians Premiere 3 Brazil (CH-12)

01:30 Brazil Brasileirão : Fluminense vs Chapecoense Premiere 5 Brazil (CH-18)

01:30 Brazil Brasileirão : Grêmio vs Atlético Mineiro Sportv Brasil (CH-78)

01:30 Brazil Brasileirão : América Mineiro vs São Paulo Premiere 2 Brazil (CH-19)

01:30 Brazil Brasileirão : RB Bragantino vs Internacional Sportv3 Brasil (CH-80)

01:30 Brazil Brasileirão : Atlético Goianiense vs Flamengo Premiere 4 Brazil (CH-20)

02:05 Colombia Primera A : Millonarios vs Deportes Tolima Win Sports+ (CH-1)

04:00 Liga MX : León vs Atlas TUDN USA (CH-66)


Cricket

09:15 Big Bash League : Adelaide Strikers vs Melbourne Renegades Sky Sports Cricket (CH-65) | beIN SPORTS English 3 (CH-46)

01:00 1st Test – Day 3 : Australia vs England BT Sport 1 UK (CH-31) | beIN SPORTS English 3 (CH-46)

03:10 Super Smash Women : Canterbury Magicians W vs Central Hinds W BT Sport 2 UK (CH-32)

12:00 ATP Dove Men Care Challenger or Maia Open Early Round and Doubles Quarter-final Tennis Channel (CH-40)

MMA

01:00 Bare Knuckle Fighting Championship | Fight Night Tampa FightKlub Poland (CH-21)



13:45 Home Nations Series | Scottish Open | 3rd round Eurosport 2 UK (CH-42) | Eurosport 1 Poland (CH-57)


19:00 European Masters Mosconi Cup – Day 3 Sky Sports Arena UK (CH-36) | Sky Sports Main Event (CH-38) | Sport Klub 3 Serbia (CH-103)


19:45 Home Nation Series | Scottish Open fourth shift Eurosport 2 UK (CH-42) | Eurosport 1 Poland (CH-57)


 

American Football

02:20 NFL : Pittsburgh Steelers vs Minnesota Vikings FOX USA (CH-54) | Sky Sports NFL (CH-37) | beIN Sports 2 France (CH-117) | TSN1 (CH-111) | TSN5 (CH-115) | ESPN BR (CH-82) | Sport Klub 1 Serbia (CH-101)

17:30 Polish Basketball League : Torun vs Szczecin Polsat Sport Extra Poland (CH-50)


18:00 Uniqa Euroleasing Sopron (W) vs. Uni Girona CB (W) M4 Sport Hungary (CH-24)


18:00 Euroleague : Zenit Petersburg vs Fenerbahce beIN Sports 3 Turkey (CH-64) | Sport Klub 2 Serbia (CH-102) | Sport 5 Live Israel (CH-146)


19:00 Euroleague : Crvena zvezda mts vs Olympiakos beIN Sports 4 Turkey (CH-67) | Sport Klub 1 Serbia (CH-101)


19:45 Euroleague : Bayern vs Anadolu Efes beIN Sports Haber Turkey (CH-25)


20:05 Euroleague : Maccabi Tel Aviv vs Unics Kazan beIN Sports Max 1 Turkey (CH-26) | Sport Klub 2 Serbia (CH-102) | Sport 5 Israel (CH-144) | Sport 5 PLUS Israel (CH-145)


20:30 Euroleague : Baskonia vs Lyon-Villeurbanne beIN Sports 3 Turkey (CH-64) | Sport Klub 4 Serbia (CH-104)


00:30 Basketball : Texas vs. Seton Hall FOX Sports 1 USA (CH-39)


01:00 Basketball : Purdue vs. Rutgers BTN USA (CH-2)


01:00 Basketball Women’s : Connecticut vs. Georgia Tech ESPN2 USA (CH-45)


01:00 Basketball Women’s : DePaul vs. Kentucky SEC Network USA (CH-3)


02:00 Basketball : Colgate vs. Pittsburgh ACC Network USA (CH-4)


02:30 Basketball : Monmouth vs. St. John’s FOX Sports 1 USA (CH-39)


03:00 Basketball Women’s : Michigan vs. University of Wisconsin BTN USA (CH-2)


03:00 Basketball : Iowa vs. Iowa State ESPN2 USA (CH-45)


01:00 NBA : Philadelphia 76ers vs Utah Jazz NBCS Philadelphia (CH-5)


02:00 NBA : Memphis Grizzlies vs Los Angeles Lakers beIN Sports English 2 (CH-90) | Astro SuperSport 4 (CH-126) | beIN Sports 1 France (CH-116) | CANAL+ Sport Poland (CH-48) | beIN Sports Premium 3 (CH-100) | Sport 5 Israel (CH-144)


02:30 NBA : San Antonio Spurs vs Denver Nuggets NBA League Pass (CH-7) | Sportv2 Brasil (CH-79)


18:45 International Champions League – CS Dinamo Bucuresti vs. HC Motor Zaporozhye Digi Sport 1 Romania (CH-27)


18:45 Champions League – SG Flensburg-Hand. vs. Telekom Veszprem Sport 1 Hungary (CH-28)


19:05 Germany Bundesliga – HBW Balingen vs. MT Melsungen Sky Sport 3 Germany (CH-29)


19:05 Germany Bundesliga – TSV Hannover Burg. vs. SC Magdeburg Sky Sport 2 Germany (CH-30)


19:05 Germany Bundesliga – GWD Minden vs. Bergischer HC Sky Sport 4 Germany (CH-55)


19:05 Germany Bundesliga – TUS N-Lubbecke vs. TVB Stuttgart Sky Sport 5 Germany (CH-59)


20:30 Women’s Handball: World Cup – Spain 2021 Polsat Sport Extra Poland (CH-50)


20:45 Champions League : Porto vs Vive Kielce Eurosport 1 Poland (CH-57)


20:45 Champions League : Paris Saint-Germain vs. FC Barcelona Dazn 3 Spain (CH-68)


20:45 Champions League : SC Szeged vs. THW Kiel Sport 1 Hungary (CH-28)


14:30 Russia KHL – HC Barys vs. HC Sochi Sport Klub 2 Serbia (CH-102)


17:30 Finland Liiga – TPS Turku vs. HIFK Helsinki C More Sport 1 Finland (CH-69)


19:00 Sweden SHL – Farjestads BK vs. Brynas IF C More Hockey (CH-76)


19:00 Sweden SHL – Lulea Hockey vs. Rogle BK C More Live Sweden (CH-77)


19:00 Sweden SHL – Djurgardens IF vs. Vaxjo Lakers C More Live 2 Sweden (CH-84)


19:00 Sweden SHL – Timraa IK vs. Skelleftea AIK C More Live 3 Sweden (CH-86)


19:00 Sweden SHL – Linkopings HC vs. IK Oskarshamn C More Live 4 HD Sweden (CH-105)


01:00 NHL : Toronto Maple Leafs vs Tampa Bay Lightning TSN4 (CH-114) | Sport Klub 3 Serbia (CH-103) | Sport 5 Star Israel (CH-147)


01:00 NHL : Montreal Canadiens vs Chicago Blackhawks TSN2 (CH-112)


01:00 NHL : Columbus Blue Jackets vs Anaheim Ducks Bally Sports San Diego (CH-8)


01:30 NHL : New York Islanders vs Nashville Predators Bally Sports Nashville (CH-9)


02:00 NHL : St. Louis Blues vs Detroit Red Wings Bally Sports Detroit (CH-13)


03:00 NHL : Calgary Flames vs Carolina Hurricanes Sportsnet West (CH-14) | Sport Klub 2 Serbia (CH-102)


03:00 NHL : Edmonton Oilers vs Boston Bruins Sportsnet One (CH-15)


04:00 NHL : Seattle Kraken vs Winnipeg Jets TSN3 (CH-113)


04:30 NHL : Los Angeles Kings vs Dallas Stars Bally Sports West (CH-16)


04:30 NHL : San Jose Sharks vs Minnesota Wild NBCS California (CH-17) | Sport 5 Israel (CH-144)


20:45 Pro D2 – FC Grenoble Rugby vs. Stade Montois Rugby Canal+ Decale France (CH-106)


Volleyball

18:00 Champions League Women – Salon Viesti vs. Vakif. Istanbul(W) Arena Sport 8 Croatia (CH-107)


18:00 Champions League Women – Fatum Nyiregyhaza vs. Imo.Conegliano (W) Digi Sport 1 Hungary (CH-108)


18:00 Men’s volleyball: CEV Cup : Dukla Liberec vs PGE Skra Bełchatów Polsat Sport Poland (CH-47)


20:55 World Volleyball Club Championship: Luba Wally vs Vida Krista Sport 5 Star Israel (CH-147)


20:30 POLAND VOLLEYBALL | Lechia Tomaszow Mazowiecki – Norwid Czestochowa Polsat Sport News Poland (CH-129)


21:00 Men’s Volleyball Club World Cup : Lube (Ita) vs Christmas Sportv2 Brasil (CH-79)


00:20 Men’s Volleyball: Club World Cup : Sada Cruzeiro vs Trentino Itas Polsat Sport Poland (CH-47) | Sportv2 Brasil (CH-79) | Sport Klub 2 Serbia (CH-102) | Sport 5 Live Israel (CH-146)



Winter Sports

15:00 WCF Curling : Olympic Qualification Event Mixed Doubles Playoff Game 1 NBCSN (CH-43) | Eurosport 2 Poland (CH-58)


18:00 WCF Curling Olympic Qualification Event Mixed Doubles Playoff Game 2 NBCSN (CH-43) | Eurosport 2 Poland (CH-58)

 

Free Live Sports Streams



This is a free sports live streaming website that provides multiple links to watch any match from any sport event live, securely and free.

We offer the best Basketball, Tennis, Football and every sport streams in HD without subscription. Watch any soccer competition online from your mobile, tablet, Mac or PC.

Stream sports live from channels like Sky Sports, Fox Sports, NBA TV, NFL Network, ESPN, TNT, NBCSports and many other world sport TV Channels.



SportsBay Live Stream Matches Toda

Comments are closed.